czwartek, 17 lutego 2011

Spotkanie :-)

Witam serdecznie
Dzisiaj będzie troszkę zaległości :-)))
Zacznę od spotkania, które odbyło się w ubiegłą sobotę :-)
Przez tydzień była to tajemnica więc nie mogłam o nim napisać, a kiedy już mogłam, to nastąpiła złośliwość "rzeczy martwych" jak ja to nazywam, czyli mój komputer odmówił posłuszeństwa ;-)
ale już wszystko działa, więc mała relacja :-)))
Wraz z Mamurdą umówiłyśmy się na "twórczą sobotę " . Celem było stworzenie pamiętnika- notesu, który miał zostać podarowany jako prezent urodzinowy. Dzień naszej wspólnej pracy wspominam bardzo sympatycznie, jak dla mnie była to sobota pełna wrażeń :-)))

Poniżej dowód na to, cel został osiągnięty :-)
Nasze stanowisko pracy...


Mój pamiętnik wygląda tak, w okienku miejsce na zdjęcie. Z racji tego, że nie wiem jeszcze kto zostanie nim obdarowany miejsce to jest puste.

Szczegółów za wiele też nie pokaże, aby nie zepsuć niespodzianki :-)
Tylko malutka "zajawka" tego co jest w środku ;-))


A tak wyglądają gotowe dwa pamiętniki :-))


Więcej zdjęć na stronie u  Mamurdy. Dziękuję Ci Mamurdziu za miłe towarzystwo no i czekam na nasze kolejne "twórcze spotkanie" ;-))))


Spotkała mnie też bardzo miła niespodzianka w postaci wyróżnienia, które dostałam od joyanna-joanna oraz lilkalil   Dziewczyny dziękuję Wam  bardzo :-)Chciałabym  tutaj zaznaczyć, że najpiękniejszym wyróżnieniem dla mnie jest fakt że zaglądacie tutaj, 
oraz zostawiacie maleńki ślad po sobie w postaci komentarza :-))) Dziękuję

Wyróżnienie przesyłam je dalej, do wszystkich którzy tutaj  zaglądają
Częstujcie się :-)))


2 komentarze:

  1. Pamiętniki cudne, ja w swoim zakochałam się bez pamięci od pierwszego wejrzenia, ale ten różany też istnie bajkowy:))))
    Gratuluję wyróżnień:D

    OdpowiedzUsuń